Merkez: Hacı Osman Mahallesi, Bağdat Caddesi No:166 Körfez/KOCAELİ
Şube: Aziziye Mahallesi, 877.Sokak No:45/C Merkez/DÜZCE
Merkez: Hacı Osman Mahallesi, Bağdat Caddesi No:166 Körfez/KOCAELİ
Şube: Aziziye Mahallesi, 877.Sokak No:45/C Merkez/DÜZCE

Hakkımızda

Güç Elektroniğinde Tecrübeli Çözüm Ortağınız

20 yılı aşkın süredir güç elektroniği alanında çeşitli sektörlerden 3000’in üzerinde müşterisine hizmet veren Ayteknik Enerji; inovatif bakış açısı ve son teknoloji TESCOM kesintisiz güç kaynakları ile sunduğu satış, servis ve bakım hizmetleri ile başta Kocaeli Bölgesi olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında tüm güç elektroniği ihtiyaçlarınız için çözüm ortağınızdır.

Ayteknik Enerji; Kesintisiz güç kaynağı, jeneratör, regülatör, akü, redresör, invertör gibi güç elektroniği çözümleri, solar güneş enerjisi sistemleri, ameliyathane kontrol sistemleri; savunma ve askeri, demiryolu, endüstriyel, marin, veri merkezleri, IT vb. her türlü özelleştirilmiş güç çözümleri gereksinimlerinizde tecrübeli ve güvenilir bir iş ortağınız olmak için 2016’den beri hizmet veriyor.

TESCOM Kesintisiz Güç Kaynakları ISO9001, TSE ve CE kalite standartlarına uygun olarak PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilmiş sinüs dalga çıkışlı statik ve manuel by-pass’lı mikroişlemci kontrollü ve gelişmiş haberleşme seçenekleri ile donatılmış On-Line KGK sistemleridir ve 5 kıtada 45 ülkeye ihraç edilmektedir.

Ayteknik Enerji, TESCOM Kocaeli Çözüm Ortağıdır.

Archives

Görüntülenecek bir arşiv yok.

Categories

  • Kategori yok